Єдина і неповторна весільна сукня

сукня на весілляЯкі саме весільні сукні вам подобаються?

Першими це питання вам зададуть продавці весільного салону. Здавалося б, нічого складного - у всіх є свої переваги. Але от ви бачите: весільні сукні виставлені у величезній кількості. Яке з них вибрати, якому кольору, фасону віддати перевагу? Краще зробити так: весільні плаття у вигляді фотографій розміщені в каталогах. Візьміть ці каталоги, старанно розгляньте їх вдома, і запишіть, що в кожному з них вам подобається.

Весільні сукні та їх форми. Які з них будуть доцільні для церемонії, що ви плануєте?

Чим розкішніше церемонія, чим більше гостей, тим яскравіше повинна виглядати наречена. Загубитися серед вишукано одягнених гостей буде не зовсім приємно. Пишні весільні сукні виглядають більш ефектно, ніж вузькі, але останні більш елегантні. Недовгі весільні плаття краще підійдуть для простої розписки без святкування. Їх також можна одягнути на другий день. Занадто розкішні весільні сукні наречена після розпису і наступних за ним обов'язкових переодягають. Менш шикарні, але які не поступаються в елегантності весільні сукні - хороший варіант для весільного банкету. Пишні сукні з накидкою або з рукавами підійдуть для церемонії вінчання. Чудово будуть виглядати весільні плаття зі шлейфом. Неординарні весільні наряди підходять для галасливого «молодіжного» весілля. На класичній церемонії в такому вигляді ви ризикуєте шокувати старше покоління. Подумайте, в якому образі ви себе уявляєте: юної принцеси, величної королеви, елегантної леді? Поради тут безглузді, кожна дівчина відчуває себе по-своєму. Зараз багато молодят влаштовують тематичні весілля. У цьому випадку весільна сукня повинна відповідати заданій темі.

Весільна сукня та характерні риси фігури: як знайти оптимальний варіант?

Виходите з характерних рис фігури. Уважно огляньте себе і подумайте: що б ви хотіли виділити, а що приховати? Візуально додати об'єм тіла зможуть весільні сукні з вишивкою, об'ємними малюнками, воланами і складками. Весільні сукні з звичайним кроєм і мінімумом деталей візуально зменшують.

Весільні сукні та вартість, яку суму ви готові витратити?

Від такого питання залежить, де ви будете вибирати весільну сукню. Можна порадитися з батьками, нареченим, подзвонити в салони - дізнатися ціни на весільні сукні. У кожному разі, краще поставити для себе межу «від і до» і не боятися її озвучувати в салонах.

Весільні сукні та ваш вибір: де купувати?

Зайдіть на інтернет-сайти весільних салонів. Уважно вивчіть весільні сукні за каталогами, представленим в Інтернеті, і можливо, ви побачите в них сукню своєї мрії. Вподобані весільні сукні в цьому випадку краще внести в список. Далі можна визначитися і з салоном. Ви вибрали сукні на весілля, подивіться на назви салонів, в яких вони представлені. Найкраще кожному з весільних салонів відвести окремий день. Одягайте весільні сукні, радьтеся з рідними, знайомими, думці яких довіряєте, і ви безсумнівно знайдете сукню мрії!