• Надія Вацлавська Стрий 18 Mar 2013
  Була на весіллі у друзів ("Скіфія"). Забава СУПЕР! Не встигли отамитись, як весілля закінчилось. Усе було дуже добре продумано, організовано, цікаво, весело. Музиканти байдиків не били, грали на будь-який смак. Дякую за гарно проведений час!
  Студентка ЛНУ ім. І. Франка
 • Ярина Львів 26 May 2013
  Була на весіллі в "Медовій Печері". Як пізніше дізналася, організацією весілля займалися "Львів'яни". Дуже сподобалися музиканти, тамада не давала скучати нікому, цікава оригінальна програма. Весілля, думаю, сподобалося всім.
  львів'янка
 • Леонід та ірина Борщовичі 03 Jun 2013
  Дуже хочемо подякувати "Львів'янам" від імені батьків молодят Віолети і Віталія. Весілля в Красному 18 травня . Класна музика , веселий настрій , різноманітні забавки... Весілля пройшло на одному диханні. Ми всі в захопленні від тамади Надійки. "Львів'яни" - ви найкращі. Леонід та Ірина.
  Батьки Віолети та Віталія.
 • Юля львів 16 Aug 2013
  Позитивні враження залишили "Львів'яни" від проведення весілля на вул. Пулюя у Львові. Професійні музиканти, приємні люди з чудовими голосами. Ви створили святкову атмосферу на весіллі! Гості були задоволені. А тамада Надійка - найкраща ведуча в світі!!! Успіхів вам! І щира подяка за вашу роботу!!!
  гість з весілля

Яка, на Вашу думку, оптимальна кількість гостей на весіллі?

У вузькому колі родини, до 20 осіб - 2.9%
В ширшому колі родини та друзів, до 50 осіб - 18%
Треба запросити всю родину, друзів, співробітників..., до 200 осіб - 73.5%
Щоб "гуділо все село", більше 200 осіб - 3.7%
Весілля взагалі не потрібно - 2%

Всіх голосів: 245
The voting for this poll has ended on: 14 квіт. 2015 - 12:03