Dj

Музика здатна посилити почуття і подарувати емоції. Згадайте хоча б ваші улюблені фільми, де в ліричний, зворушливий момент грало щось сумне і це могло вибити сльозинку з ваших очей або навпаки, почуття гордості переповнювало Вас, коли улюблений герой підводився після поразки під красивий гітарний супровід і йшов карати ворогів. Одним словом музикою можна посилити ті чи інші емоції і це дуже важливо для весілля. Адже вдалою підбіркою треків Діджей може зробити ваш вечір незабутнім. Ближче до діла:

Хто такий цей DJ?

Людина, яка може Вам розповісти чим навушники Зенхайзер відрізняються від Технікс. Людина, яка знає, що трактор це не тільки король сільських угідь, а ще й діджейська програма. Людина, яка прокидаючись, включає комп'ютер і починає переглядати в інтернеті нову музику. Людина, яка не тільки вміє цю музику скачувати безкоштовно але і ще ставить її в потрібний момент. Як він це робить?
Ну по-перше основна і найважливіша суть діджея це міксувати музику. Створювати той самий музичний нон стоп, який буде вести Вас в приголомшливі танцювальні Па. Робить він це в біт (удар в удар) за допомогою носіїв. То з чого музика для весілля відтворюється - діджейських програм, CD програвачів, вінілових програвачів (на вибір або в комплексі) і мікшера, того пристрою, де можна прибирати деякі частоти міняти гучність і змішувати композиції. Важливою відмінною рисою майже будь-якого діджея є навушники. І служать вони для моніторингу, прослуховування наступного треку, з подальшим прийняттям рішення «А чи підійде ця пісня сюди?» Ну і звичайно ж для контролю суміщення сильної або слабкої ударної ланки треку (в залежності від завдання). Діджеі бувають різні, хороші і погані. Визначити якість діджея можна тільки в справі.
Класний діджей може бачити людей і оцінювати, яка музика здатна підняти і розворушити їх. Все таки, щоб не було непорозумінь обов'язково дайте інформацію ведучому або зустріньтеся з діджеєм особисто і обговоріть ваші уподобання в музиці, вік гостей і що він готовий Вам запропонувати з музичного і світлового обладнання.

Замовляючи пісню, пам'ятай, її будуть слухати і інші

Я хотів би нагадати про те, що музика для весілля буде звучати не тільки для Вас. Так Так! Це звичайно ж саме ваш день, з цим ніхто не сперечається. Але при виборі музики на стадії, коли Ви вибираєте плейлист, вибираєте пісні, які обов'язково хотіли б почути, не забудьте, що Ваші гості так само повинні розважатися і добре провести час. Тому залиште шанс діджею неупереджено оцінювати атмосферу урочистості і ставити щось по ситуації. Адже на торжестві як правило присутні люди різного віку і це значить повинні прозвучати мелодії на різний смак, але і без перегинів.

музичний гурт на весіллямузика на весіллямузиканти на весілля