Музика на церемонію

Офіційна музика у РАГСах, такий собі «суповий набір», навряд чи додасть вашій церемонії оригінальності. Тому пропонуємо замовити свій колектив, який у кожний момент весільної церемонії підбере відповідний музичний супровід
Щоправда деякі ресторани воліють, щоб на весілля замовляли тільки їх музикантів, а в РАГСі вибір обмежиться магнітофонними записами класичних маршів. Якщо у вас буде виїзна церемонія під відкритим небом, то переконайтеся, що для ваших музикантів на церемонії буде виділено місце, де вони будуть грати, і звідки їх буде добре чути.

Визначтеся зі стилем весільної церемонії

Дуже важливо, щоб ви визначилися з тематикою вашої весільної церемонії. Місце проведення церемонії допоможе вам визначитися з типом музикантів. Африканські барабани, приміром, просто створені для пляжної весільної церемонії, в той час як джазовий ансамбль буде зворушливо прикрашати вашу церемонію в ресторані, а троїсті музики будуть незамінними під час викупу нареченої на брамі.
Як тільки ви визначилися з тематикою і підібрали собі музикантів на весілля, вам потрібно буде вибрати музику під кожен етап вашої весільної церемонії.

Вступна музика

Як тільки ваші гості прибудуть на місце церемонії, ясна річ їх не повинна зустрічати гробова тиша. Тому вам варто подбати про те, щоб під час зборів на церемонію звучала гарна мелодія, що настроює на романтичний лад. Найкраще підійде старий добрий джаз, класична музика або ж традиційний весільний марш. Врахуйте, що музика не повинна відволікати від весільної атмосфери, вона всього лише делікатно повинна налаштувати на потрібну хвилю.

Передцеремоніальна музика

Передцеремоніальний момент настає тоді, коли всі гості вже розсілися по своїх місцях і чекають початку церемонії одруження. Насамперед хвилюючі почуття відчувають ваші батьки, адже вони відпускають вас в нове життя і дають благословення на вашу вже окрему сім'ю. Природно, що музика, яка звучить в цей момент повинна відобразити ці думки і почуття. Краще всього для цього підійде класична або народна музика.

Музика для процесії

І ось церемонія почалася! З'являються свідок і наречений, потім подружки нареченої. І в цю хвилину важливо, щоб музиканти могли плавно перейти від передцеремоніальної музики вже до самої церемонії. Для цього моменту краще всього підійде музика з швидшим темпом.

Музика для Виходу Нареченої

Це дуже зворушливий і хвилюючий момент, якого з нетерпінням чекали не тільки ви, але і ваші гості. Музика повинна відобразити ваші почуття, вашу любов і важливість цих хвилин. Традиційно вибирають «Весільний Хор» Вагнера, але це зовсім не обов'язково. Багато наречених не бояться вибрати щось більш оригінальне, що відповідає їх настрою і музичного смаку. Найголовніше, ви повинні пам'ятати, що цей момент ваш і тільки ваш, і він назавжди залишиться єдиним! Виберіть ту музику, яка вам до душі, не боячись бути незрозумілими.

Фінальна Музика

Ви зробили це! Відтепер ви чоловік і дружина, і музика, яка грає, поки ви і ваш новоспечений чоловік проходите повз гостей, повинна відображати радісне хвилювання і піднімати настрій. Попросіть ваших музикантів зіграти що-небудь радісне і величне. Як правило, в цю хвилину звучить Весільний марш Мендельсона, але можна вибрати що-небудь інше.

музичний гурт на весіллямузика на весіллямузиканти на весілля