Музичний гурт

Отже, ви визначилися, що запросите музичний гурт. Після цього вибирайте, який саме колектив ви запросите. Ми співпрацюємо з багатьма музичними групами і обов’язково можемо Вам підказати і порадити.
Музичний супровід весілля - робота на перший погляд проста, але це оманливе враження. Робота будь-якого професіонала здається легкою, але причина видимої легкості в хорошій підготовці. Це стосується і музикантів. Нікого не дивує те, що професійні музиканти можуть виконати майже будь-яку пісню, яка від них вимагається в будь-який момент свята. Але ж для цього музикантам потрібно мати в репертуарі кілька тисяч пісень!!! Для того щоб добре вивчити, надовго запам'ятати одну пісню музикантам потрібно від однієї години до декількох днів репетицій. Це залежить від складності твору і професійного рівня музикантів. У будь-якому випадку за тією легкістю про яку говорилося вище стоять роки щоденної роботи.
Радимо не вибирати музикантів по аудіо записах. В даний час в професійних студіях звукозапису техніка дозволяє "зробити співака" навіть з людини, яка взагалі не вміє співати. Тому найкраще роботу музикантів подивитися і послухати "наживо" в процесі роботи на якомусь банкеті. Якщо такої можливості немає, просите весільні відео ролики, але не аудіо записи, а робоче весільне відео. Причому на робочому відеоматеріалі якість звуку набагато гірше, ніж в реальності, і якщо вже вам сподобалося, як звучать музиканти на робочому відео, то можете не сумніватися в своєму виборі. "В живу" вони звучать ще краще.
Музиканти на весіллі, як правило, відповідають за технічне забезпечення програми, надаючи ведучому звукопідсилюючу апаратуру, забезпечуючи шоу-програму світловим обладнанням. Грамотно підібране світлове оформлення буде до речі, коли веселощі вже в розпалі.

Фактори, що впливають на рівень цін музикантів на весілля:

  • професійний рівень музикантів
  • рівень попиту (затребуваність)
  • реклама
  • конкуренція.

Сьогодні практично неможливо уявити повноцінне весілля без музикантів, тому що однією з найголовніших складових гарного свята є жива музика. Музичні гурти мають великий попит і в містах, і в селах, де музиканти на весіллі часто виконують роль ведучих.
Склади колективів можуть змінюватися в залежності від ваших побажань і варіюватися від двох до п'яти осіб, складатися з співаючих музикантів, що грають на різних музичних інструментах: синтезатор, ритм-гітара, соло-гітара, електро-гітара, акустична гітара, саксофон …
У репертуарі музикантів величезний вибір українських і зарубіжних композицій (народна музика, ретро шлягери, дискотека 80-х, сучасні молодіжні хіти).

музичний гурт на весіллямузика на весіллямузиканти на весілля