Троїсті музики

Троїсті музики – неповторний колорит вашого весілля.
Плануєте весілля у національному стилі і не можете ніяк визначитися з музичним супроводом? Звісно, це справа нелегка, адже українська музика – це надзвичайно багатий пласт, представлений різними стилями, інструментами, виконавцями. Але якщо ви хочете, аби ваша весільна урочистість запам’яталася надовго усім присутнім не тільки смачними наїдками, оригінальною програмою та цікавим декором, а й прекрасною живою музикою, то троїсті музики – саме те, що треба!
Гурт троїстих музик в давнину складався з скрипаля, цимбаліста та сопілкаря. Сьогодні набір музичних інструментів значно розширився: це може бути флейта і кларнет, контрабас і бандура, баян і барабан. Але незмінним залишився той особливий колорит, притаманний власне українській забаві. Тож якщо ви хочете створити справжню фольк-атмосферу, ми завжди раді вам допомогти.

Наші троїсті музики – це:

  • багатий репертуар мелодій та пісень, який вдовольнить найвибагливішого слухача;
  • професійне виконання;
  • якісне аранжування;
  • позитивні емоції;
  • атмосфера справжнього українського свята.

Ми практикуємо індивідуальний підхід до кожного весілля, завжди дослухаємося до побажань і гарантуємо, що музична підбірка для вашого весілля буде справді унікальною. Наша музика – для усіх поколінь, тож можна не хвилюватись, що хтось нудьгуватиме, чи комусь не припадуть до душі композиції у виконанні троїстих музик. Ми вміємо створювати настрій і переконані, що наш запал і любов до української музики передадуться всім гостям, які ще довго з приємністю згадуватимуть ваше весілля.

музичний гурт на весіллямузика на весіллямузиканти на весілля