Фотограф на весілля, свято

Як Ви дивитеся на те, що фотографії Вашого весілля будуть ефектніші, емоційніші і видовищніші, ніж будь-які з тих, що Ви бачили досі? Більш того, що якщо ці фотографії будуть передавати саме Ваш характер і характер Вашої другої половинки?
«Живі фото» відрізняються від постановочних тим, що їх не можна зіграти. Їх можна тільки «зловити». Багато фотографів кажуть молодятам, яку позу прийняти, де посміхнутися, а де поцілуватися. У підсумку такі фотографії виглядають награними і неприродними.
Кожне фото, зроблене справжнім професіоналом, містить в собі живу емоцію, яку Ви легко зможете розгледіти. Коли Ви дивитеся на ці фото, створюється відчуття, що перед очима проноситься історія.
Наші фотографи – майстри своєї справи. Вони зможуть зробити так, щоб Ваше весілля було незабутнім і залишити для Вас як можна більше пам'ятних моментів.
Для цього у них є свій невеликий «арсенал».

  • Професійна фототехніка. Якісна фотоапаратура (як правило для роботи використовуються кілька фотоапаратів для різних потреб) і освітлювальне обладнання.
  • Обробка ART-фотографій. Кожну таку фотографію обробляють індивідуально з використанням спеціально підготовлених матеріалів. Ці фото унікальні, і Ви в цьому переконаєтеся самі.
  • Художні кадри. Використовується спеціальна фототехніка, завдяки якій у Вашому весільному альбомі неодмінно буде кілька особливих фото, незвичайних і несхожих на інші.

Ви можете замовити також

  • Погодинну зйомку урочистих подій
  • Зйомку Love-Story
  • Монтаж слайд-шоу
  • Виготовлення альбому, фото-книги.

Страви з’їдять, вино вип’ють, квіти на бенкетних столах зів’януть, і єдине, що залишиться на згадку, – це фото і відео.
Уважно обирайте фото- і відеооператорів, адже саме вони повинні закарбувати цей день. Назавжди у Вас залишиться кожна усмішка, ніжні поцілунки, неприхована радість на обличчях гостей, сльози щастя батьків і Ваша юна і щира любов. Ви можете обрати професіоналів, які працюють у будь-якому форматі.

suputni3suputni2suputni1