Фуршети на весілля

Весільний фуршет - вишукано і недорого

Останнім часом популярності набувають молодіжні весілля в подібному форматі. В красивому і спокійному місці біля парку весільний фуршет в ресторані стане не тільки зручним, комфортним, але і незабутньою подією. Веселе проведення, вишукане оформлення, різноманітне фуршетне меню, безліч смачних і оригінальних міні закусок оцінять всі гості. І чому б не поїхати після кількох келихів шампанського, необтяжені бенкетом, і у веселій компанії прямо в аеропорт - у весільну подорож!
Вам потрібна організація фуршетів? Ми із задоволенням допоможе вам у цьому.

Свобода і легкість у всьому

Ваші гості можуть злегка запізнитися або піти раніше, при проведенні фуршету кожен вільний у виборі закусок і напоїв. Невимушена атмосфера, комфортне спілкування, обстановка, що спонукає розслабитися, завжди супроводжують такого виду міроприємства.
Якщо банкет обов’язково передбачає посадку гостей за столи, то під час фуршету спілкування гостей відбувається переважно стоячи. Ставиться окремий стіл з частуваннями та гості самостійно вибирають страви, які їм подобаються.
Досвідчені, святково одягнені офіціанти розносять присутнім напої. У меню зазвичай переважають невеликі закуски, канапе, щоб було зручно їх брати без спеціальних столових приладів, наколюючи на виделку - «la fourchette». Від цього французького слова і пішла назва заходу.

Ваше ідеальне свято

Стилістику Вашого весілля підкреслить грамотно підібраний фуршет. Маємо для Вас безліч пропозицій, як зробити його саме таким, як хочете Ви. Оригінальна подача страв, кваліфіковані офіціанти,  льодовий посуд, фонтани, живі столи, виїзні мангали, лаундж зона, кенді-бар, Ми звільнимо вас від турбот з організації будь-якого урочистого заходу. Вам необхідно тільки звернутися до нас, вказати кількість гостей і узгодити необхідне меню. Ми запропонуємо вам кілька варіантів проведення фуршету для вибору

suputni3suputni2suputni1