Поліграфія на весілля

Для чого потрібна весільна полоіграфія?

У житті кожної людини весілля відіграє важливу роль. Про нього мріють, планують заздалегідь, і, безумовно, хочеться, щоб все пройшло на вищому рівні.
Щоб Ваше весілля пройшло так, як Ви цього хочете, і запам'яталася не лише Вам, але і гостям, рекомендуємо звертати увагу на важливі «дрібниці» в оформленні, які зададуть мотив і піднімуть настрій всім, включаючи нареченого і наречену.
Чим більше Ви занурюєтеся в ці передвесільні клопоти, тим сильніше відчуваєте наближення події. Психологи рекомендують готуватися до весілля заздалегідь, щоб ця подія не промайнула дуже швидко, залишивши після себе лише спогади...

Для ідеального весілля пропонуємо друк наступних елементів:

Картка-повідомлення

Ця картка розсилається гостям за 3-4 місяці до весілля з метою проінформувати гостей про майбутню подію, щоб гості не планували поїздки на дату проведення весілля.
Ця картка може бути надрукована як на щільному дизайнерському папері, так і на тонкому кольорової папері, формату не більше А4 (Передбачувані формати А6, А5, А4, 100х200 см). Таку карту упаковують в красивий конверт (є можливість вибрати конверт з наявного асортименту) з дизайнерського паперу.

Картка відповіді

В конверт з повідомної карткою або запрошенням, можна вкласти картку для відповіді, щоб заздалегідь визначити точну кількість гостей на Вашому весіллі. Цю картку можна зробити як окремою, так і поєднати з повідомленням, розділивши їх на аркуші (наприклад, на одній стороні Ваше повідомлення, а на іншій отримувач повідомлення має написати Вам свою відповідь).

Весільне запрошення. Друк запрошень

Запрошення на весілля задають тему і кольори Вашого весілля. Ідеальний варіант - унікальні дизайнерські запрошення. Їх також можна надрукувати на дизайнерському папері, з додаванням друку на кальці, перев'язати атласною стрічкою - це надає запрошенню особливий ефектний і святковий вигляд. Окремі елементи можна виділити срібною або золотою фольгою.

Формат запрошення:

  • Ви можете замовити запрошення-картку з двостороннім друком на красивому дизайнерському папері, додати до неї друк на кальці, яку ми прив'яжемо до Вашої листівки атласною стрічкою.
  • Ще один варіант – відкривається запрошення формату А5, А6 або А7 (у складеному вигляді). Запрошення може відкриватися на манер листівки (вертикально), так і горизонтально.
  • Оригінальний і популярний останнім часом варіант – роздрукувати запрошення на тонкому дизайнерському папері формату А5, і згорнути його в трубочку, як сувій, перев'язавши атласною стрічкою.

Програма заходу та інформаційна карта

Цей атрибут необхідний для гостей, які прибули до Вас на весілля здалеку і на випадок запізнення гостей допоможе їм зорієнтуватися по часу і під'їхати в потрібне місце. Можна навіть залишити номери телефонів відповідальних за кожен етап проведення весілля осіб, щоб гості не відволікали молодят. Цей функціональний атрибут може стати справжньою прикрасою, якщо буде виконано у відповідності зі стилістикою вашого торжества.
У програму заходу також можна включити і адреси місць, де буде проходити та чи інша дія: викуп, одруження, фото-сесія, прогулянка і ресторан. Також можна включити інформацію про родичів, гостей, план розміщення або орієнтування (якщо весілля планується на великій території і з безліччю гостей). Така карта може бути виконана у вигляді буклету або листівки. Інформаційний лист можна розташувати на тарілці кожного гостя.

План розсадки та номери столів

План розсадження гостей служить вельми доречною формою і полегшить завдання щодо розсадження для Ваших гостей. План встановлюється при вході в банкетний зал.

Посадочні картки

Посадочні картки з іменами гостей дозволять кожному легко знайти потрібне місце. Вони друкуються розміром 10х5 см горизонтальні у складеному вигляді. Але буває що їх друкують у вигляді листівки, на якій написаний короткий план застілля і імена всіх гостей на весіллі. Посадочні картки оформляють в стилі та кольорі весілля, і вони служать маленьким, але вишуканим доповненням будь-якого сервірування.

Наклейки на подарунки для гостей

Гарною ідеєю залишити пам'ять про весілля гостям вважається і те, що молодята готують невеличкі подаруночки для гостей, наприклад маленькі баночки з медом або варенням, з гарною етикеткою в стилі свого весілля.

Вітальні банери та press-wall

Друк перетяжок або банерів на весілля з вітальними словами повідомлять гостям про те, що вони прибули на місце проведення торжества або будуть чудовим втіленням оформлення на викуп.
Прес-воли використовуються як незвичайний фон для фото-сесій (наприклад, можна використовувати краєвиди села або узбережжя острова, золоті піски, або просто напис з прізвищами молодих).

Весільне дерево побажань

Дуже приємним таїнством впродовж всього банкету для гостей весілля буде надання можливості залишити свої основні побажання для молодих. У грайливій формі гості будуть залишати побажання, а надалі весільне дерево стане дуже гарним дизайнерським рішенням для будинку молодих.
Весільне дерево побажань друкується у форматі А4 або А3, рамка для нього вибирається молодими самостійно. Таке дерево встановлюється в банкетному залі на мольберт, поруч стоять фарби і лежить ручка.

Весільна фото-книга

На зміну нудного фотоальбому прийшли чудові і довговічні весільні фотокниги. Замовити весільну фотокнигу – значить залишити у своїй родині добру і яскраву пам'ять про цей день.
Не обмежуйтеся кількістю фотографій, і розташуйте їх за допомогою фотографа або дизайнера так, щоб було видно навіть найдрібніші моменти.
У весільних фотокниг безліч варіацій, вони можуть бути будь-якого розміру та формату, з шкіряною або глянцевою обкладинкою, на задній обкладинці можна приклеїти конверт під флешку або диск з усіма весільними матеріалами. Одним словом все, що буде гідним нагадуванням про чудовому подію в житті.

suputni3suputni2suputni1