Прокат костюмів на весілля

Весільний костюм коштує недешево, а може використовуватися тільки один раз в житті. Тому існує така послуга, як чоловічий весільний костюм напрокат. Особливо це стосується таких моделей як смокінг або фрак.
Звичайно, гардероб сучасного чоловіка важко уявити собі без костюма. Навіть якщо в повсякденному житті дотримуватися спортивного або вільного стилю, то відвідування урочистих заходів проблематично без хорошого костюма.
Весілля є особливим випадком. Це початок нового життя, а не просто шикарний банкет. Це нове життя з коханою і люблячою жінкою, якій буде дуже приємно бачити поруч із собою елегантного і зі смаком одягненого чоловіка. Тому нареченому потрібно ретельно продумати свій весільний образ.
В цей день потрібно бути одягненим з голочки, але вартість шикарного костюма може виявитися непідйомною для нареченого. Особливо це стосується таких модних моделей як фрак або смокінг. Тому найкращим варіантом тут може виявитися прокат весільного костюма.
Послуга це дуже затребувана, оскільки дозволяє заощадити пристойну суму грошей і в той же час не займе в подальшому зайвого місця в гардеробі нареченого, якщо він не збирається використовувати весільний костюм в повсякденному житті.

Правила прокату весільного чоловічого костюма

Як правило, весільний костюм береться напрокат на кілька днів. Хімчистка входить у вартість прокату, однак слід бути обережним і не порвати тканину. У цьому випадку прокатна фірма може вимагати виплатити компенсацію за зіпсовану річ. Деякі прокатні бюро поділяють своїх клієнтів на місцевих і приїжджих. Для місцевих ціна може бути трохи нижче.
Костюм повинен підходити за розміром, не тиснути і не здавлювати тіло. Потрібно уважно оглянути річ. Чи немає на ній пошкоджень. Адже при здачі костюма прокатна фірма може провину перекласти на вас. Влітку краще підібрати костюм більш світлого тону, оскільки в чорному костюмі буде дуже жарко.

Плюси і мінуси прокату весільного костюма

Плюсом є економія коштів, а також те, що ваш гардероб не поповниться непотрібною річчю, якщо в повсякденному житті ви віддаєте перевагу вільному стилю. Також у прокаті є костюми різноманітних кольорів і фасонів, що полегшить вибір оптимальної моделі. Але є у прокату і свої недоліки. Все таки цей костюм одягала до вас чимала кількість інших людей. І цей костюм все ж не новий, хоча і хорошої якості. Але нову річ видно відразу. Та й вартість прокату дорогого костюма може майже не відрізнятися від вартості акуратного, але більш скромного нового.

suputni3suputni2suputni1