Спецефекти на весілля у Львові

Конфетті

Зустріч молодих біля входу в бенкетний зал, перший танець молодят або можливо виступ улюбленої групи, всі ці яскраві моменти хочеться підкріпити якимось несподіваним сюрпризом. Саме тут допоможе конфетті або серпантин. Різнокольорові сердечка, метелики або просто кружечки покриють Вашу голову дощем блискучих конфетті, що зробить будь-який момент весільного торжества незабутнім.

Мильні бульбашки

Пам'ятайте які у Вас були відчуття, коли ви в дитинстві бачили мильні бульбашки. Це здавалося чарами, мильні кульки злітають вгору і тануть на долонях. Ми пропонуємо Вам додати чарів у весільне торжество, мильні бульбашки у величезній кількості видуваються з машини і переливаючись, повільно закінчують свій танець на вашій долоні.

Дим машина

При згадці дим машини згадується мультик «Ну, постривай!», у серії , де заєць співав на сцені, а вовк намагався в диму його знайти і зловити: «А ти такий холодний, як Айсберг в океані..»
Красиво і ефектно виглядає дим на сцені під променями прожекторів. Світлове оформлення весільної дискотеки доповнюється ефектом димки, роблячи світлові ефекти більш об'ємними.

Штучний сніг

Влітку нам хочеться снігу, а взимку сонця. Багато молодят в літній весільний сезон хочуть танцювати і веселитися під легкими білими сніжинками, та де ж візьмеш сніг в бенкетному залі. Ось тут ми можемо допомогти і привезти на весільне торжество машину штучного снігу, який красиво буде літати над головами молодят і гостей.

Піна

Пінні дискотеки — хіт літнього відпочинку. Піно генератор створює і виробляє величезну кількість піни, яку можна використовувати , як для дискотеки, так і для постановочних сцен і конкурсів.
Також піну можливо використовувати для Пінного весілля, що проходить у стилі мокрої майки, що зацікавлює і молодих гостей весільного торжества і дорослих, які не кожен день таке бачать.

Салют з живих метеликів

Один з найбільш романтичних подарунків живі яскраві метелики на весілля. Краса, легкість, яскравість метеликів дивує і вражає. Метелик символ любові, відродження. Є повір'я, що якщо тихо прошепотіти своє бажання метелику, то він передасть Ваше бажання і воно обов'язково збудеться.

Феєрверк

Ми пропонуємо вам яскравий феєрверк, який проводимо в будь-якому місці Львова, де є дозвіл на його запуск.
Весільний феєрверк відрізняється від всіх інших оформленням, фігурами голубів, сердець, ініціалами тощо. Феєрверк це приголомшливе завершення кращого дня!

suputni3suputni2suputni1