Кортеж авто на весілля у Львові

Весілля – це не тільки радість, але і безліч приємних турбот, пов'язаних з його підготовкою. Одне з головних питань – підбір автомобіля на весілля. Хочеться виглядати красиво і стильно, продемонструвати свій рівень, бути на висоті.
Але коли є така послуга, як прокат легкових автомобілів середнього і преміум-класу, лімузинів, автобусів – проблема вирішується легко. У Львові вистачає компаній, здатних надати транспорт для весілля на будь-який смак і гаманець.

Машина преміум-класу

Найпопулярніший автомобіль для весільного кортежу. Комфорт і класика були і залишаються в ціні. У багатому автопарку є звичні оку «Mercedes-Benz», ставні «Rolls-Royce», аристократичні «Bentley», що роблять будь-яку весільну торжество елегантним і красивим.

Автомобіль середнього класу

Приваблює доступність категорії. Таке авто часто замовляють на додаток до основного кортежу. Якщо у вас багато гостей, а замовляти мікроавтобус немає бажання, автомобіль середнього класу вас завжди виручить.

Кабріолет

Незамінний флагман весільного кортежу в літній період. Весільний кабріолет – це не тільки свобода і легкість руху, але і максимум позитивних вражень. Що може бути прекрасніше, ніж мчати назустріч долі?! Фата нареченої, що розвівається, щасливе обличчя нареченого – які прекрасні знімки можна зробити, залишивши пам'ять на все життя.

Ретро-автомобіль

Хочете відчути себе голлівудськими зірками ХХ століття? Тоді шукайте весільні ретро-автомобілі. А якщо торжество тематичне, що зараз модно, і задумано теж у стилі ретро, такі респектабельні автомобілі підійдуть якнайкраще. Ефектними будуть і відео, і знімки, які також рекомендується оформляти у ретро-стилі.

Лімузин

Незважаючи на деякий спад популярності, ці автомобілі, як і раніше користуються попитом на весіллях. Особливо приваблює місткий салон, в якому можна влаштувати міні-урочистості з молодими і гостями, і навіть потанцювати. Наповнений напоями бар, ввічливий водій, захоплені погляди перехожих – що ще треба для свята?!

Автобус, мікроавтобус

Оренда автобуса на весілля знадобиться при великій кількості гостей. У цьому випадку і кортеж буде коротшим і мобільнішим, і всі бажаючі з комфортом помістяться. Ну, а якщо кількість запрошених невелика, тоді для вашого весілля найбільш оптимальним рішенням буде замовлення мікроавтобуса. У невеликої компанії і їхати затишніше, і спілкуватися веселіше.

Позашляховик

Якщо наречений – брутальний мачо, напевно він захоче замовити весільний позашляховик, і буде правий. До чого боятися поглядів оточуючих, коли ти звик до перемог? Весільні джипи – це стрімкість і розкіш, свобода і сила. А ще – чудова нагода заявити про себе.

Підбір кортежу на весілля

При формуванні весільного кортежу необхідно враховувати, наскільки автомобілі будуть гармоніювати один з одним. Серед друзів, знайомих і колег стільки авто навряд чи знайдеться. Тому й популярна у Львові така послуга, як оренда весільних автомобілів. Якщо ваш весільний кортеж буде складатися з автомобілів одного кольору і марки, замилування гостей і перехожих не буде межі. А якщо він ще і вписується в загальний стиль весілля – це буде ідеальний варіант.
Весільні тренди 2016 р. накладають свій відбиток на вибір автомобілів. Лімузин поступово втрачає свою популярність. На зміну йому приходять автомобілі преміум-класу. А безперечним лідером літнього весілля виступає кабріолет.
Перед тим, як замовити весільний транспорт у Львові, уважно вивчіть інформацію, але не затягуйте з вибором. Замовлення весільних автомобілів рекомендується робити заздалегідь, за 2-3 місяці до весілля, оскільки напередодні торжества знайти необхідні машини буде важко.

Оформлення автомобіля на весілля

Без прикраси авто на весілля не обійтися. Ось де простір для фантазії: квіти і стрічки, кульки і голуби – все йде в хід. Неодмінним атрибутом є весільні кільця і класичні таблички «Наречений» і «Наречена» на номери. Можна придумати щось своє, оригінальне і незвичайне.
Але, якщо немає часу ламати голову в суєті передсвяткової підготовки, завжди є можливість замовити послугу прикраси автомобіля в нашій компанії. В цьому випадку вам не доведеться носитися по Львову в пошуку декоративних елементів і прикрас. Фахівці все зроблять за вас – швидко, стильно, професійно. Що стосується підбору автомобілів для весільного кортежу, і це питання можна вирішити оперативно.

Де замовити весільне авто у Львові? В агенції Львів’яни.