Перевезення гостей

Перевезення гостей на весіллі, безсумнівно, є одним з найбільш яскравих атрибутів майбутнього торжества. Транспортний супровід має бути зовні ефектним і в той же час комфортним і для молодят, і для гостей весілля. Замовлення автобуса для весілля – оптимальне рішення, яке позбавить організаторів та гостей свята від безлічі додаткових турбот. Адже навіть на невелике весілля у Львові можуть прибути гості з інших регіонів, які прибули поїздом або літаком. Їх потрібно зустріти і допомогти з розміщенням. Та й місцеві запрошені віддадуть перевагу централізованому перевезенню з усіма гостями, ніж намагатися наздогнати один одного на власних автомобілях, ризикуючи відстати від кортежу. Саме тому оренда автобуса на весілля – найкращий варіант, який влаштує всіх.
До вибору автобуса на весілля потрібно підійти з усією відповідальністю, тут важливо врахувати ряд нюансів.

  • По-перше, слід знати кількість пасажирів — якщо планується понад 17 чоловік, то для їх переміщення по місту потрібно вибрати повноцінний автобус.
  • По-друге – це комфортабельність, про що вже згадувалося вище. У літній період неодмінною умовою комфортного перевезення є кондиціонер. Переконайтеся особисто, що салон авто в хорошому стані, а вікна легко відкриваються.
  • Щоб не переплачувати за оренду авто,  варто ретельно спланувати маршрут руху весільного кортежу і традиційної прогулянки, уникаючи найбільш завантажені вулиці з інтенсивним рухом.

Але яким сильним би не був у вас потяг до економії, буде краще, якщо оренда автобуса для перевезення гостей буде все ж оплачена з годинним запасом: півгодини до збору гостей і ще півгодини на непередбачені обставини у вигляді пробок і т. п.
Наша агенція пропонує взяти в оренду сучасні автобуси для пасажирських перевезень з погодинною оплатою. До послуг наших клієнтів – професійні водії, комфортні салони наших транспортних засобів, а також можливість здійснення перевезень не тільки у Львові, але і по всій території Львівської області.
Ми прикладаємо усі зусилля, щоб створити у гостей вашого весілля відчуття справжнього свята!