Тамада на весілля у Львові

Настроєм Вашого свята стане професійний ведучий чи тамада. Він завжди знайде влучне слово та підбадьорить доречним жартом. На весіллі не будете сумувати ні Ви, ні Ваші гості. І не зчуєтесь, як прозвучить «Многая літа»… Стиль, дрес-код , мову, вік, обов’язки ведучого можна вибрати на свій смак

Проведення весілля - це "наша тема", і ми з задоволенням допоможемо вам словом і ділом, позбавимо вас турбот про настрій гостей на святковому банкеті! Мало хто більше самого тамади знає, що це означає - хороший ведучий тамада на весілля, переоцінити його роль неможливо.
Підготовка весіль і проведення весільних урочистостей - улюблена робота, яку ми готові робити 24 години на добу!
Наш весільний тамада за те, щоб свят було більше, а їх учасникам - веселіше, цікавіше, приємніше, тепліше і душевніше! Ми зробимо все можливе, щоб цей день, день Вашого весілля чи день весілля Ваших дітей запам'ятався вам саме таким! Тамада на весілля допоможе прожити день вашого весілля так, щоб все життя згадувати його добрим словом!
Тамада від нашої агенції

  • Красиво і з гумором проведе весільне гуляння;
  • Підбере танцювальну програму на всі смаки-віки-побажання;
  • Підкаже всілякі вирішення проблем у підготовці до Вашого весілля;
  • Врахує в сценарії весілля всі побажання і прохання;
  • Переробить пісні і підготує сценки;
  • І багато чого ще придумає цікавого, чим здивувати вас і ваших гостей.

Професійний тамада знає, скільки саме часу потрібно гостям, що б перекусити, а коли краще всього оголосити танці. Професійний ведучий завжди постарається підібрати розваги відповідно до аудиторії.
Правда іноді виникають ситуації, коли при перегляді портфоліо і навіть при особистій зустрічі виникає довіра, а на саме весілля це все кудись зникає. Що б цього уникнути, потрібно обов'язково звернути увагу на такі моменти, як:

  • Наявність портфоліо, причому не лише фото, а й відео - що б ви могли оцінити манеру поведінки, конкурси, реакцію залу.
  • Позитивні відгуки: не соромтеся попросити у тамади номер телефону його попередніх клієнтів і передзвонити їм, уточнивши спірні моменти.
  • Заздалегідь обговоріть всі моменти: про час проведення, про оплату, і будь-які інші виникаючі нюанси. Це дозволить вам на своєму святі розслабитися і ні про що не думати.

А що ж робити, якщо на те, що б скористатися послугами професійного тамади, банально немає коштів, або ж вам просто не хочеться, що б ваше весілля вела незнайома людина? У такому випадку, у вас може бути весілля взагалі без ведучого.
Багато хто вважає, що весілля, яке не веде професіонал, нагадує собою звичайну вечірку, але насправді це не так. Адже існує безліч способів зробити весілля дійсно оригінальним і незабутнім, і при цьому не користуючись послугами тамади.
Як правило, роль ведучого в таких випадках розподіляють між собою молоді гості. Це і логічно: хто, як не сама молодь, краще знає, які розваги припали б їм до смаку?
Найпростіше - це попросити кожну молоду пару гостей придумати один конкурс, приготувати для нього реквізит і потім же і провести його. Звичайно, далеко не всі - природжені ведучі, але один конкурс буде під силу кожному. А от загальну координацію всіх конкурсів і розіграшів найкраще доручити свідкам - оскільки самим молодим буде, звичайно, не до цього.
Що стосується весільного банкету, то його також можна провести самостійно. Господарі в такому випадку просять старосту весілля взяти на себе роль тамади. Він завжди може сказати кілька теплих слів на адресу молодих, і надати можливість сказати слово батькам і найближчим гостям.
Вибирати Вам. Агенція «Львів’яни» пропонує послуги професійного тамади на весілля.

 

тамада на весілляведучі на весілляведучий на корпоратив