Декор Флористика. Оформлення залу

Все більше молодят хотять, щоб їхнє весілля пройшло на найвищому рівні і запам'яталося на все життя своїм незвичайним оформленням, флористикою та іншими елементами навіть гостям. Головний принцип нашої роботи – збереження унікальності вашої події. Вибравши декор на весілля, ви будете впевнені, що такої декорації більше ні в кого не зустрінете.
Якими б не були обрані весільна флористика та декор, важливо, щоб молодята та їх гості залишилися задоволеними. Тому майстри творять свої шедеври тільки при наявності натхнення. В результаті виходять унікальні речі, здатні не просто привернути увагу, але стати завершальним штрихом в загальному весільному ансамблі.
Вибрати декор весільного залу та флористичні композиції для фотосесій сучасним молодятам зовсім не просто. Справа навіть не у відсутності ідей у оформлювачів. Серед різноманіття барв і типів можна не тільки заплутатися, але і зрозуміти, що ні одна тематика не підходить вам в типовому вигляді. Звернувшись до професіоналів з такою проблемою ви точно не зіткнетеся. Щоб ваше весілля стало незабутнім, майстри керуються наступними правилами:

  • Концепція заходу визначається, виходячи з характерів і переваг молодят.
  • Загальний стиль і окремі його елементи докладно обговорюються з замовниками.
  • Фінансові питання вирішуються на користь нареченого і нареченої.
  • Завдяки застосуванню художниками деяких секретних способів, забезпечується сприятлива у всіх відносинах атмосфера свята.

Матеріали для оформлення залу

Кожна студія весільного декору у Львові володіє певним набором матеріалів і технік для оформлення свят. Майстри у своїй роботі використовують найрізноманітніші предмети:

  • Свічки – головний елемент будь-якої романтичної обстановки.
  • Дивовижні флористичні композиції, покликані надати заходу атмосферу урочистості.
  • Текстиль – матерія, що символізує затишок.
  • Папір – натуральний засіб для створення дивовижних речей.
  • Надувні кулі забезпечують відмінний настрій протягом усього вечора.

Ми нічого не нав'язуємо і тільки раді участі молодят у створенні їх найголовнішого святкового дизайну.

Наш талант – ваша пам'ять

Перелічити всі матеріали і предмети, які будуть прикрашати ваше свято і складати флористичні набори, неможливо – настільки їх багато в розпорядженні майстрів. Це стосується і технік роботи. Професіонали використовують як класичні методи, наприклад, декупаж, вишивка або об'ємне моделювання, так і незвичайні – фурошики або ватні малюнки. У кожного майстра є улюблені або самостійно винайдені техніки. Будь-який весільний декор, який ви можете купити, подивившись каталог, достовірно доводить цю тезу.
Якщо замовляти весільний декор в нас, торжество буде пишним і чудесним. Таку насолоду від свята, яке трапляється лише один раз, повинен відчути кожен.

Втілюйте мрії в життя. Цей день повинен бути таким, яким ви уявляли його щ е в дитинстві.  А створити неземну красу допоможе декоратор. Ви разом придумаєте для свого весілля щось таке, чого не було ще в жодної з подруг (чи друга).