Аксесуари для оформлення весілля

Маленька квітка здатна створити радісний настрій. А що створить квіткова гармонія, що оточуватиме Вас і Ваших гостей увесь день?  Казку!!! Ви під’їжджаєте в прикрашеному квітами кортежі, зал потопає в квітах, у руках – пахучий букет… І це все фіксують фото- та відеооператори. От буде що згадати через кілька років…
Оформлення весільного залу - це те, з чим стикається кожен організатор свята. Банкетні зали, як правило, вже мають гарні інтер'єри, виконані в різних стилях – від традиційно-народного до екзотично-східного. Але оформлення залу на весілля – це абсолютно особливий декор, який повинен відображати ідею одруження в певних символах: кільця, голуби, серця, квіти.
Формуючи інтер'єр, дизайнер враховує ваші індивідуальні побажання, тут вже вам вирішувати, що буде основним матеріалом: повітряні кулі, текстиль або квіти.
Оформлення залу квітами – старовинний спосіб, яким користувалися ще наші бабусі. Але в той час квіти мали певну символіку родючості і процвітання, необхідну як талісман побажань молодій сім'ї. «Бажання - це квіти кохання, а насолода - її плоди» - говорив Гельвецій, весільна прикраса квітами – це знак чарівності любов'ю, яка супроводжує весілля. Живі квіти – це аромат для сучасної людини і краса, а ще в деякому роді, розкіш, тому прикраса весіль квітами може дозволити собі не кожен. Щонайкраще підійдуть для весільного торжества: букети на стіл нареченого і нареченої, квіткові композиції на стіл гостям, підлогові, підвісні, фуршетні та подарункові кошики. Прикраса залу квітами допоможе вам створити атмосферу свіжості та затишку.

Якщо ви хочете більш масштабного підходу до декорування простору, то зверніться за допомогою до професіоналів, які займаються оформленням залу кульками. Різнокольорові гірлянди, скульптури, букети, веселки, квіти – кулі в мить змінять бенкетний зал, привнесуть святковий настрій, бешкетництво дитинства й казкові мотиви. Прикраса залу кульками вписується в будь-які інтер'єри. Це зручно, практично і доступно за цінами. Професійні дизайнери реалізують будь-які ваші побажання, вам потрібно тільки визначитися з кольором і узгодити спільну ідею для оформлення залу. Можливо, ви хочете не звичайні кольорові кулі, а ті, які відображають саме ваш стиль? Логотип, вензель, імена молодят можна красиво віддрукувати на кулях. Весільна прикраса кулями – це розв'язання багатьох дизайнерських завдань. Кулями можна декорувати не тільки зали, але і в'їзди в будинку, деталі екстер'єру будівлі, простір на вулиці перед будівлею, адже оздоблення кульками весіль можна як зробити, так і розібрати - швидко і без особливих витрат.

Весільне оформлення залу Ви можете замовити в нашій агенції.