Шатро для весілля

Якщо Ви хотіли б провести весілля в шатрі, в першу чергу необхідно визначитися з вибором майданчика. Існує два варіанти проведення весілля в шатрі.

  • Перший - місце зі стаціонарним шатром - це може бути ресторан або комплекс. Це ідеальний варіант для кількості гостей від 30 до 100 чол. При виборі цього варіанту вартість оренди намету може бути включена в вартість послуг ресторану, а також може бути окрема вартість оренди намету.
  • Другий варіант - якщо число гостей на Вашому весіллі понад 100 чол. комфортніше буде орендувати намет на весілля. Намети можуть бути різних розмірів і встановлюються практично в будь-якому місці. Намет для весілля можна взяти напрокат в нашому агентстві.

Як розрахувати простір весільного шатра

Зазвичай на кожного гостя в банкетному варіанті розраховується простір 1,5 кв. м. приміром, на 100 чол необхідний буде намет площею 100 кв. м. Також необхідно додати місце для танцполу і сцени - 50 кв. м. а також Велкам-зони - від 30 до 50 кв. м. В результаті на 100 гостей необхідний намет близько 250 кв. м. Оскільки не всі ресторани мають таку площу, найчастіше використовують виїзні намети, які розміщують на відкритих майданчиках.
Якщо Ви плануєте весілля в шатрі, необхідно підготуватися до того, що крім звичного оформлення банкетних столів, президії та виїзної церемонії, виникне необхідність тканинного драпірування самого намету, основну частину якого буде займати декор стелі. Також в оформленні шатра часто використовуються люстри, канделябри, підвісні стельові конструкції.

Вартість тканинного оформлення намету залежить від складності самого оформлення, розміру і типу конструкції намету. У середньому драпірування шатра тканиною коштує 10 грн/метр.
Для більш детального прорахунку зателефонуйте та повідомте точні розміри Вашого намету (довжина, ширина, висота стінок, довжина ската - довжина від гребеня намету до стін і стелі).

Весільне шатро, безумовно, обійдеться дорожче, ніж весілля в ресторані. Але красиво і багато оформлений намет, безсумнівно, стане акцентом весілля. А в жаркий літній день Ви і Ваші гості оцінять переваги весілля в шатрі.