Зали в європейському стилі

Весілля в європейському стилі приваблює своєю простотою, елегантністю і витриманістю. Однак щоб все правильно організувати, потрібно знати про особливості та традиції проведення свята в даному форматі.

Оформлення залу

Орендуючи ресторан чи кафе у Львові для весілля в європейському стилі, потрібно звернути увагу на можливість розсадити гостей за окремими невеликими столиками. На кожному з них необхідно розмістити іменні картки і вази з квітковими композиціями. Гостей можна розсаджувати за принципом родинних зв'язків, інтересів чи сімейного стану. Характерною рисою європейської весілля є вручення гостям символічних подарунків. Готувати їх потрібно заздалегідь, як тільки вирішите основні організаційні питання. Варто відзначити, що подарунки для гостей зазвичай являють собою бонбоньєрки – невеликі мішечки або коробочки з різноманітними солодощами. Незмінним атрибутом будь-якого європейської весілля є знайома багатьом традиція кидання букета нареченої незаміжнім подружкам. Після цього присутнім подають торт і запускають феєрверки.

Меню ресторану для торжества

Європейська весілля вимагає різноманітного меню, в якому салати, закуски і інші страви представлені декількома видами. У орендованому ресторані для весілля подавати їх потрібно так само, як і на традиційному банкеті: спочатку салати, потім гарячі закуски і страви, а на завершення – десерт.

Музичний супровід

Неможливо уявити весілля в європейському стилі без живої музики. Щоб торжество відповідало традиціям, орендувавши бенкетний зал недорого, потрібно запросити для виступу музичний колектив, який порадує гостей ненав'язливим джазом або оригінальними композиціями в іншому стилі.

Весілля в європейському стилі не є чимось екстраординарним. Наші координатори допоможуть вам орендувати бенкетний зал, найняти музикантів і вирішити будь-які організаційні питання при мінімальних затратах грошей та зусиль. Але зате таке свято запам'ятається надовго не тільки молодятам, але і всім гостям.